Ymatch

Ymatch team

Ymatch Team

Ons team bestaat uit recruitment consultants die de complete werving van een vacature op zich nemen. Van het vinden van de juiste kandidaat tot het plaatsten bij de opdrachtgevers.

Techniek, Commercie en Ondersteuning

Naast echte technisch recruiters hebben wij ook consultants die zich richten op de commerciële vacatures binnen bedrijven. Daarnaast hebben we ondersteunende rollen in de binnendienst die de complete backoffice activiteiten verzorgen.

DirkJan Kalkman

Directeur
dj@ymatch.nl
06 1077 6707

Jelle van Hoogen

Vestigingsmanager
j.vanhoogen@ymatch.nl
06 1462 9742

Nick Ouwerkerk

Senior Consultant E&I
n.ouwerkerk@ymatch.nl
06 3454 4266

Giovanni Lunger

Consultant Schilders
g.lunger@ymatch.nl
06 1835 6764

Rody Klink

Consultant WTB
r.klink@ymatch.nl 
06 289 17 546

Sjors Mattijs

Consultant Bouw & Afbouw
s.mattijs@ymatch.nl 
06 1858 2501

Jeanine Poot

Consultant E&I
j.poot@ymatch.nl
06 4802 4411

Anika Spijer Office Manager Ymatch

Anika Speijer

Office Manager
a.speijer@ymatch.nl
06 407 06 351

Jack van der Vlugt

Jack van der Vlugt

Recruitment Consultant Bouw
j.vandervlugt@ymatch.nl 
06 4843 7818

Michael Koerts

Michaël Koerts

Recruitment Consultant Groen & Infra
m.koerts@ymatch.nl 
06 1894 7828

Mariska Vos

Recruitment Consultant Office & Commercie
m.vos@ymatch.nl 
06 3454 4267

Werken Bij Ymatch

Bekijk hier onze interne vacatures!

MBO / MTS

Capelle aan den IJssel

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

€ 2500 - 3500

MBO / MTS

Capelle aan den IJssel

HBO / HTS

Capelle aan den IJssel

€ 2500 - 3500

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

€ 2.700 - 3.300

MBO / MTS

Capelle aan den IJssel

MBO / MTS

Capelle aan den IJssel

€ 2500 - 3500

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

€ 2500 - 3500

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

Typ een zoekterm in en druk op enter