Ymatch

Ymatch team

Ymatch Team

Ons team bestaat uit recruitment consultants die de complete werving van een vacature op zich nemen. Van het vinden van de juiste kandidaat tot het plaatsten bij de opdrachtgevers.

Techniek, Commercie en Ondersteuning

Naast echte technisch recruiters hebben wij ook consultants die zich richten op de commerciële vacatures binnen bedrijven. Daarnaast hebben we ondersteunende rollen in de binnendienst die de complete backoffice activiteiten verzorgen.

DirkJan Kalkman

Directeur
dj@ymatch.nl
06 1077 6707

Jelle van Hoogen

Vestigingsmanager
j.vanhoogen@ymatch.nl
06 1462 9742

Nick Ouwerkerk

Senior Consultant E&I
n.ouwerkerk@ymatch.nl
06 3454 4266

Giovanni Lunger

Consultant Schilders
g.lunger@ymatch.nl
06 1835 6764

Rody Klink

Consultant WTB
r.klink@ymatch.nl 
06 289 17 546

Sjors Mattijs

Consultant Bouw & Afbouw
s.mattijs@ymatch.nl 
06 1858 2501

Juliette Kaauw | Ymatch

Juliëtte Kaauw

Office Manager
j.kaauw@ymatch.nl  
06 4070 6351

Nigel Ruijters | Ymatch

Nigel Ruijters

Junior Consultant WTB
n.ruijters@ymatch.nl 
06 3408 5406

Sem Komduur | Ymatch

Sem Komduur

Junior Recruiter Groen & Infra
s.komduur@ymatch.nl
06 3408 5426

Junior Consultant - Mylene Taapken

Mylene Taapken

Junior Recruiter Schilders
m.taapken@ymatch.nl
06 1894 7828

Romy van Amerongen | Ymatch

Romy van Amerongen

Stagiair E&I
r.vanamerongen@ymatch.nl

Daniel van Deelen | Ymatch

Daniel van Deelen

Junior Recruiter E&I
d.vandeelen@ymatch.nl 
06 4802 4411

Julia - Kantoorhond

Julia (Juul)

Consultant Beveiliging & Gezelligheid
julia@ymatch.nl 
085 111 78 78

Werken Bij Ymatch

Bekijk hier onze interne vacatures!

MBO / MTS

Capelle aan den IJssel

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

€ 2500 - 3500

MBO / MTS

Capelle aan den IJssel

HBO / HTS

Capelle aan den IJssel

€ 2500 - 3500

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

€ 2.700 - 3.300

MBO / MTS

Capelle aan den IJssel

MBO / MTS

Capelle aan den IJssel

€ 2500 - 3500

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

€ 2500 - 3500

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

MBO / MTS

Capelle aan den ijssel

Typ een zoekterm in en druk op enter