Ymatch team

Ymatch Team

Ons team bestaat uit recruitment consultants die de complete werving van een vacature op zich nemen. Van het vinden van de juiste kandidaat tot het plaatsten bij de opdrachtgevers.

Techniek, Commercie en Ondersteuning

Naast echte technisch recruiters hebben wij ook consultants die zich richten op de commerciële vacatures binnen bedrijven. Daarnaast hebben we ondersteunende rollen in de binnendienst die de complete backoffice activiteiten verzorgen.

DirkJan Kalkman

Directeur
dj@ymatch.nl
06 1077 6707

Jane van der Weide

Officemanager
jane@ymatch.nl
085 111 7878

Jennifer van Erkel

Jennifer van Erkel

Recruitment Consultant
jennifer@ymatch.nl
06 3408 5406

Jelle van Hoogen | Ymatch | Recruitment Consultant

Jelle van Hoogen

Recruitment Consultant
j.vanhoogen@ymatch.nl
06 1462 9742

Sofjen Ben Brahim

Recruitment Consultant
sofjen@ymatch.nl
06 4843 7818

Dani de boer

Dani de Boer

Junior Recruitment Consultant
d.deboer@ymatch.nl
06 3408 5426

Esmeralda Blonk

Junior Recruitment Consultant
e.blonk@ymatch.nl
06 1835 6764

Nick Ouwerkerk

Nick Ouwerkerk

Junior Recruitment Consultant
n.ouwerkerk@ymatch.nl
06 3454 4266

Jeroen Kooman

Jeroen Kooman

Recruitment Consultant
j.kooman@ymatch.nl
0634544267

Saïna Verzijl

Saïna Verzijl

Junior Recruiter
s.verzijl@ymatch.nl
0851117878

Typ een zoekterm in en druk op enter