Ons team

Ons Team

Ons team bestaat uit recruitment consultants die de complete werving van een vacature op zich nemen. Van het vinden van de juiste kandidaat tot het plaatsten bij de opdrachtgevers.

Techniek, Commercie en Ondersteuning

Naast echte technisch recruiters hebben wij ook consultants die zich richten op de commerciële vacatures binnen bedrijven. Binnen Ymatch is DirkJan hier voor verantwoordelijk. Daarnaast hebben we ondersteunende rollen in de binnendienst die de complete backoffice activiteiten verzorgen.

DirkJan Kalkman

Recruitment Consultant | Directeur
dj@ymatch.nl
06 1077 6707

Samantha Verschuyl

Recruitment Consultant
samantha@ymatch.nl
06 3408 5426

Jennifer van Erkel

Recruitment Consultant
jennifer@ymatch.nl
06 3408 5406

Jane van der Weide

Vestigingsassistent
jane@ymatch.nl
085 111 7878

Thijs Kalkman

Junior recruiter
thijs@ymatch.nl
085 111 78 78

Martijn Neven

Junior recruiter
martijn@ymatch.nl
085 111 78 78

Jannienke Kalkman

Junior vestigingsassistent
jannienke@ymatch.nl
085 111 78 78

Typ een zoekterm in en druk op enter