Ons team

Ons Team

Ons team bestaat uit recruitment consultants die de complete werving van een vacature op zich nemen. Van het vinden van de juiste kandidaat tot het plaatsten bij de opdrachtgevers.

Techniek, Commercie en Ondersteuning

Naast echte technisch recruiters hebben wij ook consultants die zich richten op de commerciële vacatures binnen bedrijven. Binnen Ymatch is Mark hier voor verantwoordelijk. Daarnaast hebben we ondersteunende rollen in de binnendienst die de complete backoffice activiteiten verzorgen.

DirkJan Kalkman

Recruitment Consultant | Directeur
dj@ymatch.nl
06 1077 6707

Mark Streur

Recruitment Consultant
mark@ymatch.nl
06 1462 9742

Samantha Verschuyl

Recruitment Consultant
samantha@ymatch.nl
06 3408 5426

Jane van der Weide

Vestigingsassistent
jane@ymatch.nl
085 111 7878

Marciano Roodenburg

Junior recruiter
marciano@ymatch.nl
085 111 78 78

Thijs Kalkman

Junior recruiter
thijs@ymatch.nl
085 111 78 78

Jennifer van Erkel

Recruitment Consultant
jennifer@ymatch.nl
06 3408 5406

Corlia Nap

Junior recruitment consultant
corlia@ymatch.nl
085 111 7878

Jouw naam hier?

Wil jij deel uitmaken van ons team? Bekijk onze interne vacatures!

Typ een zoekterm in en druk op enter